Všechny kategorie
EN
Dodržování vysoké kvality a vynikající služby

Domů> Servis

DESIGN A VÝVOJ

Design a vývoj

25 + let zkušeností porce více než 100 zemích světaNáš návrhářský tým si je dobře vědom potřeb různých trhů a zemí, aby zajistil, že model bude vyhovovat vaší mezerě na trhu.

Každý rok investujeme až 10 milionu ve výzkumu a vývoji, jako jsou nové materiály, technologie a zařízení. Zatím máme tým více než 28 designérů a získali více než 30 technologických patentů. To je důvod, proč můžeme uvádí na trh 1500 nových produktů každý rok.

Navíc, pokud máte nějaké nápady na reflexní oblečení, pomůžeme vám přeměnit nápady na produkty a přizpůsobit styl vaší značky.

"Inovace jsou zdrojem trvalé vitality společnosti. Musíme vytrvat v inovacích, abychom pro naše zákazníky vytvořili udržitelnou hodnotu."

— Lock Wu, generální ředitel společnosti SFVEST

OEM / ODM

OEM / ODM

Obraťte se na SFVEST – máme největší výrobní kapacitu pro reflexní oděvy.

SFVEST poskytuje prémiovou službu OEM/ODM, která pomáhá budovat vaši značku. Naše široká škála přizpůsobených služeb, vyspělá výrobní zařízení a zkušené týmy vám umožní vyniknout na místním trhu.

Naše čtyři výrobní základny po celé Číně a Myanmaru se mohou pochlubit pokročilým strojním zařízením a přísnou kontrolou kvality. Vaši objednávku tak můžeme dokončit v krátké době se zaručenou kvalitou.

SPECIÁLNÍ SLUŽBY PRO E-KOMERCE

Chcete být další úspěšnou značkou?

Díky kvalitním produktům a prémiovým službám SFVEST vyniknete.